1 mijë e 310 gjoba trafiku janë shqiptuar në 24 orët e fundit në vendin tonë.

Gjatë kësaj periudhe, janë shqiptuar edhe 242 gjoba për mos respektim të ligjit antiCOVID, përcjell Klankosova.tv.

Ndryshe, në 24 orët e fundit janë arrestuar 53 persona dhe 43 janë dërguar në mbajtje.