Lojtari nga treva e Opojës, Elbasan Bahtijari, nepermjet një postimi në rrjetin social Facebook ka njoftuar se nga sot nuk është më pjesë e klubit Kf Drini i Bardh njofton televizioni Opoja.

Ai ka falenderu drejtuesit e klubit për mirëkuptimin e treguar si dhe për bashkëpunimin e shkëlqyer përgjatë këtij sezoni.

Por ku do të shkoj Elbasani në sezonin e ardhshëm është ende në pikëpyetje.

Ky është njoftimi i publikuar në profilin Facebook tek Elbasan Batjari

Te nderuar, desha te ju njoftoj se nga sot nuk jam pjese e KF Drini Bardhe.
Falenderoj drejtuesit e Klubit, per mirekuptimin dhe bashkepunimin gjate keti gjysem sezoni.
I Falenderoj per besimin dhe vleresimin qe kishin per mua, personalisht jam ndar i kenaqur.
Me Respekt E.B ⚪🔵