Policia në Dragash raporton se një motoçiklist nga pakujdesia ka goditur një shtyllë elektrike.

Si pasojë e vetë aksidentit, lëndime të rënda trupore ka pësuar vetë motoçiklisti dhe i njëjti është dërguar në QKUK për tretman mjekësor.