Policia e Kosovës ka njoftuar se në mbremjen e sotme ka ndoshur një përleshje fizike, ku një person është therur me thikë, raporton TV Opoja.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 19:30, ne Rrugën “Muharrem Hoxhaj”, në Prizren, dhe është cilëauar si “Lëndim i rëndë trupor (therrje me thikë).

TV Opoja do të ju mbaj të informuar për rastin.