Kandidati i PDK-së për kryetar të komunës së Dragashit njeherit edhe kryetar aktual i kesaj komune nepermjet një postimi në llogarinë e tij në Facebook ka derguar një telegram ngushëllimi familjeve të viktimave të aksidentit të sotëm në Bullgari.

Ky është postimi i Shaban Shabanit në Facebook

Bashkëndjej me familjet që humbën më të dashurit e tyre dhe shërim sa më të shpejt për të mbijetuarit.
Ngushëllime!