TV OPOJA
Aktualitet

Kaltrina Salihu, kandidate e Listës ” Vjosa” dhe LVV-së për kryetare të Dragashit

Qendra e listës ” Guxo” të presidentes, Vjosa Osmani, ka nominuar kandidate për kryetare të komunës së Dragashit, Kaltrina Salihu. Një gjë të tillë e kanë bërë të ditur për TV Opoja, burime të ndryshme nga Qendra e listës ” Guxo”. Sipas këtyre burimeve, së shpejti pritet të bëhet zyrtarizimi i kandidates Salihu për kryetare të Dragashit në zgjedhjet e 17 tetorit.

Lajme të përafërta

Nesër pritet të mblidhet kryesia e degës së PDK-së në Dragash.

TV OPOJA
May 20, 2021

Kryetari Shabani edhe ketë vit nuk do të dekorojë qytezën e Dragashit

TV OPOJA
November 13, 2020

Vizita “studimore” zhvatje e buxhetit, kritika ndaj drejtuesve komunal

TV OPOJA
December 24, 2019
Exit mobile version