TV OPOJA
Aktualitet

Gjendet një kaproll i mbytur në rrugën Dragash- Pllavë, bëhet thirrje për mbrojtje të kafshëve

Mëngjesin e ditës së sotme, është hasur në një kaproll të mbytur në aksin rrugor Dragash – Pllavë nga pronari i kompanisë “ Meka”, Burim Piraj.

Ai ka shprehur shqetësimin e tij përmes një shkrimi të pasqyruar me fotografitë e kaprollit të mbytur, dhe ka bërë thirrje që institucionet dhe qytetarët të janë më të vetëdijshëm për mbrojtje të kafshëve të egra.

Postimi i plotë

Lajme të përafërta

Përmbyllen aktivitet sportive të organizuara nga DKRS me rastin e ditës së pavarësisë (Video, Foto)

TV OPOJA
February 14, 2020

Urimi i kryetarit të komunës Shaban Shabani për festën e Kurban Bajramit

TV OPOJA
August 10, 2019

Në rrugën Zhur – Dragash, kapet kamioni që barte mallra të kontrabanduara

TV OPOJA
July 6, 2021
Exit mobile version