TV OPOJA
Sport

Elbasan Bahtijari largohet përfundimisht nga klubi futbollistik “Drini i Bardh”

Lojtari nga treva e Opojës, Elbasan Bahtijari, nepermjet një postimi në rrjetin social Facebook ka njoftuar se nga sot nuk është më pjesë e klubit Kf Drini i Bardh njofton televizioni Opoja.

Ai ka falenderu drejtuesit e klubit për mirëkuptimin e treguar si dhe për bashkëpunimin e shkëlqyer përgjatë këtij sezoni.

Por ku do të shkoj Elbasani në sezonin e ardhshëm është ende në pikëpyetje.

Ky është njoftimi i publikuar në profilin Facebook tek Elbasan Batjari

Te nderuar, desha te ju njoftoj se nga sot nuk jam pjese e KF Drini Bardhe.
Falenderoj drejtuesit e Klubit, per mirekuptimin dhe bashkepunimin gjate keti gjysem sezoni.
I Falenderoj per besimin dhe vleresimin qe kishin per mua, personalisht jam ndar i kenaqur.
Me Respekt E.B ⚪🔵

Lajme të përafërta

Kf Opoja nesër do të luaj ndeshjen kundër Kf Drini i Bardh

TV OPOJA
November 10, 2018

Xherdan Shaqiri rezulton pozitiv me koronvirus

TV OPOJA
October 6, 2020

Ligjin për Sponsorizim fuqizon sportin në Kosovë

TV OPOJA
June 28, 2019
Exit mobile version