Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Komuna e Dragashit organizon turnir futbolli me nxënësit dhe arsimtarët për...

Sot me datë 11 Shkurtë filloi turniri i futbollit të vogël me nxënës dhe arsimtarë të shkollave fillore, i cili organizohet nën patronatin e...

Antarët e klubit të zhytjes Prishtina testuan vetën nën akullin e...

Një numer i madh i banoreve nga fshatrat e Opojës e më gjërë kishin ardhur për ta ndjekur nga afër aktivitetin e zhytjës nën...

Eksluzive: TV Opoja siguron listën e anëtarëve të kryesise së re...

Pas shumë perplasjesh e negociatash si duket punët po marrin udhë sa i perket reformave e ristrukturimit të klubit. Me datë 6 janar klubi...

Zhytesi Arber Krasniqi nga Brezna organizator i zhytjes nën akullin e...

Klubi i zhytjes"Prishtina" dhe  Shoqata  Vullnetare Emergjente “HELP Citizens”sot kanë organizuar aktivitet e zhytjes nën akull, në ujin e ftohtë të Liqenit të Batllavës. Arberi nga...

Orari i kontrolleve mjekësore për futbollistët e KF OPOJA, sezona Pranverore

Federata e futbollit të Kosovës ka publikuar datat e kontrollëve mjekësore për sezonin pranveror, këto testo do të kryhën tek Qendra kombëtare e mjekësis...

Ndryshime brenda strukturave të KF OPOJA, shpresë për të rinjët

Pas shumë problemeve që e kan ndjekur vit pas viti klubin e futbollit Opoja, duket se më në fundë po shihet drita nga fundi...

Klubi i kuajve Liridona dhe e ardhmja e garave me kuaj.

Garat e kuajve janë tradit në treven e Opojës, por nga tradita klubi i kuajve Liridona ka arritur në suksese shumë të...

Fundjavë e madhe për boksierin Opojar, Adriatik Selimi kërkon fitore në...

Boksieri kosovar, Adriatik Selimi do të ngjitet në ring gjatë kësaj fundjave për të realizuar suksesin e radhës. Me...

Turne në volejboll organziuar nga Rinia Demokratike në Dragash (Video, Foto)

Sot Rinia Demokratike në Dragash për nder të 28 Nëntorit oraganizoi turenun e volejbollit për femra në SHML “Ruzhdi Berisha”. https://www.youtube.com/watch?v=3zCadMsKLfM Në këtë organizim morën pjes...

Humbja e radhës e klubit futbollistik Opoja

Klubi futbollistik Opoja në ndeshjen e zhvilluar sot në stadiumin e qytetit të Prizrenit Perparim Thaqi ka pesuar humbje ndaj Kf Drini i Bardh...
error: Përmbajtja është e mbrojtur !!