20, March, 2018 / 3:57
Autorët Postime nga Tv Opoja

Tv Opoja

8 POSTIME 0 KOMENTET

Babai dorëzon djalin në Polici, i dyshuar për vrasjen në Obiliq

Një vrasje ka ndodhur sot në fshatin Babimoc të Obiliqit. Sipas burime të Indeksonline, i dyshuari për vrasje është dorëzuar në Polici nga vet babai...

Behgjet Pacolli: Ato që thuhen për Adem Hoxhën janë spekulime

Zëvendëskryeministri i parë Behgjet Pacolli është i bindur se jo vetëm deputeti goran Adem Hodza, por e gjithë Lista Srspska do ta votojë Demarkacionin...

Disa karakteristika të Kuklibegut

Kuklibegu është fshat i ngjitur me Bresanën dhe gjendet në juglindje të Bresanës. Edhe ky fshat ishte pjesë e Zinovës së vjetër,6 i cili...

Ka ndërruar jetë profesori i historisë Rami Shaqiri nga Bresana

Ka ndërruar jetë: prof. Rami (Shefki) Shaqiri nga Bresana (1946 – 2018) Ishte njëri nga kuadrot a para të Bresanës, i cili fitoi gradën profesor...

Simiq: Lista Serbe nuk e ka ndryshuar qëndrimin, nuk e votojmë...

Lista Serbe edhe njëherë ka konfirmuar se depuetët e saj nuk do ta votojnë Projektligjin për demarkacionin me Malin e Zi dhe se kjo...

Inspektori Tatimor: Shefqet Krasniqi i ka kryer obligimet tatimore

Inspektori tatimor i Administratës Tatimore të Kosovës, Xhemë Shala, ka vazhduar dëshminë e tij në gjykimin e ish-imamit të Xhamisë së Madhe, Shefqet Krasniqi,...

Kosova – Një komb i ri në udhëkryq

Të shëtisni në rrugët e Prishtinës të mbushura me pluhur është e qartë se ju nuk jeni në një vend të Evropës, por diku...

Greqia: Jemi pranë luftës me Turqinë

“Jemi shumë pranë një incidenti fatal me Turqinë”. Ky është alarmi i dhënë nga ministri grek i Mbrojtjes, Panos Kamenos. Në një intervistë dhënë për...